طرح اوقات فراغت«مسجد، کانون نشاط» در کانون های مساجد استان زنجان اجرا می شود
طرح اوقات فراغت«مسجد، کانون نشاط» در کانون هاي مساجد استان زنجان اجرا مي شود
مدیر ستاد فهمای زنجان:

طرح اوقات فراغت«مسجد، کانون نشاط» در کانون های مساجد استان زنجان اجرا می شود

اسلامي از اجراي طرح اوقات فراغت با عنوان«مسجد، کانون نشاط» در 385 باب کانون فرهنگي هنري مساجد استان زنجان خبر داد و گفت: پيش بيني مي شود بيش از 10 هزار نفر از اعضاي کانوني در اين برنامه ها شرکت کنند.
شناسه خبر : 47562 تاریخ انتشار : ۲ خرداد ۱۴۰۲ زمان انتشار : ۰۸:۵۱

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان زنجان، محسن اسلامی، مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان زنجان با یادآوری اینکه طرح اوقات فراغت ویژه اعضای کانون های مساجد استان زنجان همه ساله با آغاز فصل تابستان در مساجد اجرا می شود، گفت: امسال نیز این برنامه با عنوان«مسجد، کانون نشاط» و در قالب کلاس های فرهنگی، هنری، تربیتی، آموزشی و ورزشی اجرا خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه طرح اوقات فراغت در 385 باب کانون فرهنگی هنری مساجد استان زنجان برگزار خواهد شد، تصریح کرد: پیش بینی می شود 10 هزار نفر در این برنامه ها شرکت کنند.

 

اسلامی با اشاره به راهبردهای برنامه های اوقات فراغت کانون های مساجد در سال جاری خاطرنشان کرد: این برنامه ها با راهبردهای هویت سازی تشکیلاتی، غیرابلاغی و منعطف، خدمت پایه و محوری، مساله محور دقیق و بهره مندی متناسب با نیازها اجرا خواهد شد.

 

مدیر ستاد کانون های مساجد استان زنجان از برگزاری مراسم افتتاحیه طرح اوقات فراغت کانون های مساجد در تیرماه خبر داد و گت: دعوت عمومی از خانواده ها جهت حضور فرزندان در مساجد برای شرکت در برنامه های اوقات فراغت و اجرای طرح «مسجد، مدرسه و خانواده» با مشارکت آموزش و پرورش در دستور کار ما قرار دارد.

 

وی با بیان اینکه امسال از ظرفیت مدارس نیز برای تشکیل کلاس های تابستانی استفاده خواهد شد، گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد مجری طرح اوقات فراغت می توانند کلاس های تابستانی خود را از طریق سامانه بچه های مسجد بارگذاری کنند.