تجلیل از کارآفرین عضو کانون صراط در یازدهمین سه‌شنبه تکریم استان زنجان
تجليل از کارآفرين عضو کانون صراط در يازدهمين سه‌شنبه تکريم استان زنجان

تجلیل از کارآفرین عضو کانون صراط در یازدهمین سه‌شنبه تکریم استان زنجان

در يازدهمين سه‌شنبه تکريم استان زنجان، از فعال اقتصادي عضو کانون صراط در حوزه کارآفريني تجليل به عمل آمد.
شناسه خبر : 16851 تاریخ انتشار : ۸ مهر ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۰۹:۱۹

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه‌ای (فهما)از استان زنجان: در یازدهمین هفته از اجرای طرح ملی سه‌شنبه‌های تکریم با حضور«محمدنقی یارمحمدی» مدیر ستاد هماهنگي کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد استان زنجان، کارشناسان ستاد استان، امام جماعت، امناء و نمازگزاران مسجد صاحب الزمان عجل الله تعالی فرجه الشریف از کمال رستمی فعال اقتصادی و عضو کانون صراط در حوزه کارآفرینی تجلیل شد.

 

در این برنامه یارمحمدی با اشاره به اهمیت کارآفرینی و فعالیت هایی که موجب اشتغالزایی می شود گفت: کارآفرینی بعنوان یکی از محور های اصلی رشد و توسعه با ایجاد اشتغال، موجب پر شدن شکاف ها و خلا های بازار کار می شود. وبا توجه به دگرگونی های شرایط بازار کار و فراهم شدن فرصت های تازه، تصمیم های تازه ای گرفته شده و گذار از رکود اقتصادی را فراهم و عقب ماندگی های اقتصادی را جبران  می کند.
 

در ادامه مدیر ستاد هماهنگي کانون‌هاي فهمای استان زنجان با بیان لزوم تسهیل کارآفرینی برای جوانان افزود: کارآفرینی به هنگام بحران و ناتوانی بخش خصوصی در ایجاد اشتغال می تواند باعث جلوگیری از پس روی اقتصادی شده و با ایجاد رقابت سالم  باعث تقویت و تکامل صنایع داخلی شود.