تجهیزات کانون های فرهنگی هنری مساجد طارم به روزرسانی شود
تجهيزات کانون هاي فرهنگي هنري مساجد طارم به روزرساني شود
رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی طارم:

تجهیزات کانون های فرهنگی هنری مساجد طارم به روزرسانی شود

شعباني از وجود 29 باب کانون فرهنگي هنري مساجد در شهرستان طارم خبر داد و گفت: تجهيزات کانون هاي فرهنگي هنري مساجد نيازمند به روزرساني است.
شناسه خبر : 47435 تاریخ انتشار : ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ زمان انتشار : ۰۸:۴۵

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان زنجان، منوچهر شعبانی، رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طارم در سفر یکروزه مدیر ستاد کانون های مساجد استان زنجان از کانون های فرهنگی هنری شهرستان طارم به فعالیت 90 باب کانون فرهنگی هنری در این شهرستان اشاره کرد و گفت: بیشتر این کانون ها در مناطق روستایی راه اندازی شده است.

 

وی با اشاره به اینکه کانون های مساجد زمینه خوبی را برای توزیع عادلانه فرهنگ و هنر در مناطق محروم فراهم ساخته است، گفت: متاسفانه تجهیزات کانون های مساجد این شهرستان نیازمند به روزسانی است.

 

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طارم همچنین بر ضرورت مساعدت مالی به کانون های مساجد تاکید کرد و گفت: در صورت تامین مالی، برنامه های خوب و اثرگذاری در کانون های مساجد اجرا می شود.

 

وی همچنین به اجرای طرح تعویض قرآن های مستعمل در بین کانون های مساجد طارم اشاره کرد و افزود: 90 جلد قرآن کریم نسخه جدید در بین کانون های مساجد این شهرستان توزیع شد.